فروشگاه لوازم شکار

فروشگاه لوازم شکار محلی برای خرید و فروش انواع وسایلی استفاده که در هنگام شکار به آنها نیاز خواهید داشت. معمولا فروشگاه لوازم شکار تمامی لوازم شکار های مختلف را عرضه می کند. از شکار با تفنگ گرفته تا شکار با تیر و کمان و ماهیگیری، تمامی این لوازم مختلف در فروشگاه یافت خواهند شد. فروشگاه لوازم شکار معمولا لوازم کمپینگ و حضور در طبیعت نیز عرضه می کند تا افراد به راحتی تمامی وسایل مورد نیاز خود را از یک مکان تهیه کنند. در ادامه در خصوص لوازم موجود در فروشگاه لوازم شکار بیشتر توضیح خواهیم داد.


فروشگاه لوازم شکار

شکار یکی از اولین تفریحات انسان از نخستین روز های آفرینش بوده است و شکارچی بودن صفتی است غریزی که در وجود همه ما انسان ها نفهته است. در ضمن بودن در طبیعت و کمپینگ یکی از بهترین روش ها برای استراحت و پیدا کردن آرامش می باشد.

امروزه هم یکی از تفریحاتی که در بین عموم مردم دیده می شود شکار و تیراندازی در طبیعت است. همان طور که می دانید هر تفریح و سفری نیاز مند یک سری ملزومات و وسایل خاص و مخصوص به خود است که بدون وجود این وسایل شما قادر نخواهید بود به درستی و تمام و کمال از تفریحات خود لذت ببرید. در مورد شکار هم دقیقا همین طور است و بدون لوازم جانبی و وسایل شکار نمی توانید به شکار بروید و از شکار خود در طبیعت لذت ببرید. شاید سوال شما این باشد که حالا که تصمیم به شکار و تیراندازی گرفته اید وسایل مورد نیازتان را باید از کجا تهیه کنید؟

فروشگاه لوازم شکار از فروشگاه های پر طرفدار برای دوست داران طبیعت است. در این فروشگاه ها علاوه بر فروش لوازم شکار انواع حیوانات مختلف، لوازم مخصوص طبیعت گردی و کمپینگ نیز عرضه می شود تا دوست داران طبیعت نیز بتوانند از این فروشگاه ها به بهترین شکل استفاده کنند. البته تمرکز اصلی فروشگاه لوازم شکار بر روی انواع وسایل مخصوص شکار و طعمه ها خواهد بود. در ادامه در خصوص وسایل موجود در فروشگاه لوازم شکار و ویژگی های مهم این فروشگاه ها بیشتر صحبت خواهیم کرد.

فروشگاه لوازم شکار

برای خرید از فروشگاه لوازم شکار، لیست خرید تهیه کنید.

قبل از اینکه به دنبال یک فروشگاه لوازم شکار بگردید لازم است تا لیستی از لوازمی که برای شکار خود نیاز دارید تهیه کنید. بسته به این که شما یک شکارچی آماتور هستید یا حرفه ای این لوازم بسیار متفاوت خواهند بود. اگر برای اولین بار به شکار می روید و اصلا نمی دانید که به شکار علاقه مند هستید یا نه بهتر است با حداقل وسایل و امکانات شروع کرده و به تدریج تجهیزات خود ر ا کامل کنید. اما به طور کلی لوازمی که باید از فروشگاه لوازم شکار بخرید به شرح زیر است:

لباس مناسب فصل

کوله پشتی

کفش

اسلحه

چاقو

قطب نما

دوربین شکاری

قمقمه

و لوازم دیگری مانند کیسه خواب ، دستکش شکاری ، و تجهیزات کامل اسلحه که اگر شراط آب و هوایی و یا مشکلات دیگر باعث از کار افتادن اسلحه شد بتوانید آن مشکل را رفع کنید .

در فروشگاه لوازم شکار چه وسایلی یافت می شود؟

فروشگاه لوازم شکار معمولا برای خرید و فروش انواع وسایل مربوط به شکار و طبیعت است. در این فروشگاه انواع لوازم مرتبط با شکار حیوانات مختلف و لوازم حضور در طبیعت های مختلف را پیدا خواهید کرد. در ادامه در خصوص برخی لوازم مهم حاضر در این فروشگاه ها صحبت خواهیم کرد.

انواع تفنگ بادی

یکی از اصلی ترین بخش های فروشگاه لوازم شکار فروش انواع تفنگ بادی و شکاری مربوط می شود. در این بخش فروشگاه ها می توانند تفنگ های دارای مجوز را به شکارچیان حرفه ای بفروشند. معمولا قفسه تفنگ فروشگاه لوازم شکار جذاب ترین قسمت فروشگاه نیز به حساب می آید. در این قفسه ها انواع تفنگ با کاربرد ها و قدرت های مختلف وجود دارند تا شکارچیان بنابر نیاز ها و خواسته های خود از میان آن ها به انتخاب بپردازند.

فروشگاه لوازم شکار

انواع چوب ماهیگیری

چوب های ماهیگیری نیز یکی از بخش های اصلی فروشگاه لوازم شکار را تشکیل می دهند. چوب های ماهیگیری که با نام لنسر نیز در بازار شناخته می شوند، مدل های مختلفی دارند و از مدل های تاشو گرفته تا کامل در فروشگاه قابل دیدن و خرید هستند. چوب ماهیگیری یکی از پرطرفدار ترین لوازم ماهیگیری موجود در فروشگاه لوازم شکار است و مشتریان مخصوص به خود را دارد.

انواع طعمه ماهیگیری

نمی توانید به فروشگاه لوازم شکار بروید، چوب ماهیگیری بخرید و طعمه نخرید. انواع مدل های طعمه در فروشگاه موجود هستند. طعمه ها شکل ها و رنگ های جالبی دارند و شما می توانید از میان مدل های مختلف انتخاب کنید. حتی اگر برای خرید چوب ماهیگیری و طعمه به فروشگاه نرفته اید نیز، دیدن مدل ها و طرح های طعمه ماهیگیری به شما لذت خاصی خواهد داد. برخی از فروشگاه های لوازم شکار طعمه های زنده همچون کرم خاکی را نیز به فروش می رسانند.

انواع مدل های تیر و کمان

شکار با تیر و کمان از قدیمی ترین نوع شکار بشر است. این نوع شکار به دلیل سختی انجام و تهیه لوازم معمولا کمتر صورت می پذیرد ولی لذت و طرفداران خاص خود را دارد. برخی فروشگاه لوازم شکار لوازم تیر و کمان شکار تیر و کمان ورزشی را به مشتریان خود عرضه می کنند تا برای فعالیت های مورد نظر خود بتوانند از آن ها استفاده کنند.

فروشگاه لوازم شکار

انواع چادر

معمولا شکارچیان سفر های چند روزه به طبیعت دارند تا بتوانند با زمان زیاد و دست باز به شکار بپردازند. برای همین هم به لوازم کمپینگ از جمله چادر های مسافرتی خوبی نیاز دارند. شکار در مناطقی از طبیعت انجام می شود که آب و هوای سرد و یا بسیار گرمی دارند و به همین دلیل چادر تهیه شده باید بسیار با دوام و حرفه ای باشد. البته باید به وزن چادر نیز توجه شود. زیرا شکارچیان مجبور به حمل چادر همراه خود هستند و به همین دلیل چادر ها باید وزن سبکی داشته باشند.

انواع کیسه خواب

فروشگاه لوازم شکار در کنار مدل های مختلف کیسه خواب نیز عرضه می کنند. معمولا شکارچیان در کنار چادر از کیسه خواب نیز استفاده می کنند تا خود را از خطرات احتمالی موجود در طبیعت دور کنند.

فروشگاه لوازم شکار

انواع کوله پشتی

شکارچیان وسایل و لوازم زیادی برای حمل دارند و برای همین به یک وسیله جا دار برای حمل آن ها نیاز خواهند داشت. فروشگاه لوازم شکار انواع کوله پشتی مخصوص طبیعت گردی و شکار را عرضه می کنند که علاوه بر جای زیاد، ضد آب هستند و وزن کمی دارند.

اینترنتی یا حضوری؟

قبل از اینکه به سراغ خرید لوازم مورد نیاز خود بروید باید از خودتان این سوال را بپرسید که می خواهید حضوری به یک فروشگاه لوازم شکار بروید یا ترجیح می دهید که اینترنتی خرید کنید و لوازم مورد نیاز خود را درب منزل تحویل بگیرید؟

استفاده از هر کدام از این روش ها معایب و مزایای خود را دارد برای مثال وقتی حضوری به یک فروشگاه لوازم شکار می روید می توانید انواع و جنس های مختلف وسایل را از نزدیک دیده و مقایسه کنید ولی در مورد خرید اینترنتی این گونه نیست و فقط باید به تجربیات دیگران اعتماد کرده و خرید کنید اما خرید اینترنتی صرفه جویی بسیاری در وقت و هزینه شما می کند که همین امر باعث می شود افراد بسیار زیادی این گونه خرید را انتخاب کنند.

قبل از رفتن به فروشگاه لوازم شکار باید...

قبل از رفتن به یک فروشگاه لوازم شکار باید لیست خرید خود را تکمیل کنید. در اینترنت و فضای مجازی جستجو و سرچ کنید تا بتوانید اطلاعاتی در مورد انواع برند ها و مارک های لوازم شکار داشته باشید. این کار به شما کمک می کند تا زمانی که به فروشگاه لوازم شکار رفتید کمتر دچار سردرگمی شوید و بدانید که دقیقا چه می خواهید و انتخاب های خود را بین دو یا سه مارک و برند خاص محدود کنید.

بودجه خود را مد نظر بگیرید و وقتی که به فروشگاه لوازم شکار رفتید از فروشنده بخواهید تا اجناسی که مطابق بودجه شما هستند به شما پیشنهاد کند.

فروشگاه لوازم شکار

ویژگی های فروشگاه لوازم شکار

در این قسمت می خواهیم به شما بگوییم که ویژگی های یک فروشگاه لوازم شکار خوب چیست تا وقتی که شما به یک مغازه یا فروشگاه رفتید بدانید این فروشگاه بهترین است یا خیر؟

در وهله اول یک فروشگاه لوازم شکار باید همه تجهیزات مورد نیاز برای شکار را داشته باشد و شما را از رفتن به چندین فروشگاه بی نیاز کند. نکته مهم بعدی این است که طیف وسیعی از لوازم و اجناس مطابق با بودجه همه افراد داشته باشد . و این گونوه نباشد که فقط دارای لوازم لوکس و گران قیمت باشد و برای افراد متوسط جامعه چیزی برای عرضه نداشته باشد.

در ضمن فروشنده ای که در یک فروشگاه لوازم شکار کار می کند باید خود کاملا به شکار و وسایل شکار مسلط باشد تا زمانی که یک فرد آماتور به فروشگاه لوازم شکار مراجعه کرد بتواند به طور کامل او را راهنمایی کرده تا بهترین خرید را داشته باشد

یک فروشگاه لوازم شکار باید بتواند نیاز های همه طیف از مشتریان خود اعم از آماتور و حرفه ای را با هر نوع بودجه ای تامین کند.

سعی کنید فروشگاه لوازم شکار نزدیک محل زندگی خود را در اینترنت جستجو کرده و ابتدا به آن سر بزنید دوری و نزدیکی فروشگاه لوازم شکار یک عامل مهم برای شما خواهد بود چون در وقت و هزینه تان تا حد زیادی صرفه جویی می شود.

فروشگاه لوازم شکار

ویترین بزرگ

فروشگاه لوازم شکار معمولا وسایل زیادی برای عرضه دارد. لوازم موجود در این فروشگاه ها باید در ویترین های بزرگ و جادار قرار بگیرند تا فروشگاه حالت شلوغ و نامرتب نداشته باشد. صاحبان و طراحان فروشگاه می توانند در ویترین های اصلی از محصولات بزرگتر و پر طرفدار تر همانند تفنگ و چوب ماهیگیری استفاده کنند و در دیگر ویترین ها نیز محصولات مرتبط با آن ها را قرار دهند.

تنوع محصولات

معمولا تعداد فروشگاه لوازم شکار در هر شهری محدود است و تعداد زیادی فروشگاه را نمی توانید در یک شهر و یک منطقه پیدا کید. به همین علت صاحبان فروشگاه باید سعی کنند تمامی لوازمی که ممکن است مورد نیاز شکارچیان و طبیعت گردان باشد را تهیه و در فروشگاه خود عرضه کنند تا بدین ترتیب افراد نیازی به گشتن زیاد و سردرگم شدن نداشته باشند.

دسته بندی درست

همانطور که اشاره شد، این فروشگاه ها معمولا لوازم زیادی برای عرضه دارند. اما صاحبان فروشگاه باید سلیقه به خرج دهند و این لوازم بسیار زیاد را به روش های منطقی و مشخص دسته بندی کنند. هر قسمت از فروشگاه را به لوازم مخصوص یک شکار اختصاص دهند تا بدین ترتیب مشتریان بتوانند به راحتی لوازم مورد نیاز خود را دیده و آن ها را بردارند. لوازمی که متفاوت هستند نیز می توانند در کنار یکدیگر قرار بگیرند تا بدنی ترتیب مشتری حق انتخاب داشته باشد و بتواند راحت تر انتخاب خود را انجام دهد.

در هانتر کالا که فروشگاه لوازم شکار هست می توانید با مناسب ترین قیمت، بهترین و مناسب ترین لوازم و تجهیزات مربوط به شکار، کمپینگ و تیر اندازی را خریداری کرده و اوقات فراغت خود را در طبیعت به شکار و تیر اندازی و طبیعت گردی بپردازید.

منبع

شاید دوست داشته باشید مقالات زیر را هم بخوانید:

فروشگاه تفنگ بادی

دوربین شکاری

تفنگ بادی هاتسان

تفنگ بادی سوماترا

تفنگ بادی نیترو پیستون

با ما در ارتباط باشید

021-33903605

مقالات مرتبط

<h2> دوربین شکاری چیست؟</h2>

دوربین شکاری چیست؟

دوربین شکاری یکی از ملزومات مهم طبیعت گردان برای حضور در طبیعت و لذت بردن از آن است. شکارچیان نیز از دوربین های شکاری برای یافتن شکار و همچنین دیدن محل افتادن شکار های خود استفاده می کنند. دوربین شکاری در نیرو های پلیس و جاسوسی نیز استفاده های زیادی دارد و از آن برای مشاهده و بررسی دور دست ها استفاده می شود. در ادامه به معرفی انواع دوربین شکاری پرداخته و سپس در خصوص ویژگی ها و نکات پیش از خرید آن ها توضیح خواهیم داد.

ادامه مطلب
<h2>لوازم شکار</h2>

لوازم شکار

لوازم شکار از قدیمی ترین لوازمی است که انسان ها آن را طراحی کرده و ساخته اند. شکار به نوعی اولین فعالیت هوشمندانه انسان برای رفع گرسنگی خود بوده است و در حال حاضر نیز که تمام فعالیت ها با تکنولوژی پیشرفته و مدرن شده است اما شکار برای بسیار از افراد یک فعالیت و سرگرمی خاص به حساب می آید. معمولا شکار با دست خالی امکان پذیر نیست و برای انجام این کار باید با دست پر و آماده وارد طبیعت شوید. لوازم شکار بسته به نوع شکار و محلی که می خواهید در آن شکار کنید متفاوت خواهد بود ولی یک سری از وسایل وجود دارند که نیاز های اولیه شما را برطرف می کنند و همراه داشتن آن ها در هنگام شکار برایتان ضروری خواهد بود. در ادامه به معرفی ضروری ترین لوازم شکار مورد نیاز خواهیم پرداخت.

ادامه مطلب

محصولات مرتبط

در حال حاضر محصول مرتبط ثبت نگردیده است!

شما هم میتوانید درمورد این کالا نظر بدهید

برای ثبت نظرات ، لازم است ابتدا وارد حساب کاربری خود شوید.

نظرات کاربران (0)

قبلی
بعدی
فروش ویژه

کارشناس رایگان
021-33903605