فروشگاه تفنگ بادی

فروشگاه تفنگ بادی مرکزی برای خرید و فروش انواع تفنگ های بادی و شکار است. معمولا فروشگاه تفنگ بادی تخصصی کمی در شهر یافت می شود و معمولا فروشگاه های لوازم شکار به فروش مدل های مختلف تفنگ بادی می پردازند. فروشگاه تفنگ بادی انواع مدل های مختلف تفنگ را به همراه لوازم جانبی و اقلام همراه به فروش می رساند تا مشتریان بتوانند با داشتن گزینه های مختلف از میان تفنگ ها و وسایل موجود انتخاب نمایند. در ادامه در خصوص انواع تفنگ و لوازم جانبی موجود در فروشگاه تفنگ بادی توضیح خواهیم داد.


فروشگاه تفنگ بادی

امروزه شکار یک تفریح بسیار مسرت بخش و بی نظیر در بین مردم به خصوص جوانان و نوجوانان است. اما باید بدانید این یک تفریح ساده و بی هزینه برای شما نخواهد بود قبل از رفتن به شکار باید تجهیزاتی به همراه داشته باشید که این تجهیزات اغلب بسیار پیشرفته هستند و این گونه نیست که در خانه یا مغازه ای بتوانید تجهیزات مخصوص به شکار را پیدا کنید و صد البته هزینه تهیه این وسایل آن چنان که به نظر می آید کم و ارزان نیست.

باید بگوییم که شکار کردن یک تجربه بی نظیر و دلچسب است زیرا شما با یک تیر چند نشان را می زنید و علاوه بر شکار می توانید تجربه طبیعت گردی ، کوه نوردی و حتی کمپینگ را داشته باشید و تعطیلات و اوقات فراغت خود را به خوبی سپری کنید اما همیشه به خاطر داشته باشید که بهترین و امن ترین مکان را برای شکار انتخاب کنید و حتما از مناطق حفاظت شده ای که تعبیه شده است استفاده کنید تا خطر آسیب رساندن به گونه های در حال انقراض و گونه های مهم حیوانی را به حداقل برسانید.

لوازمی که باید برای یک شکار خوب به همراه داشته باشید شامل موارد زیر است.

لباس و کفش مناسب

کیسه خواب ( در صورت اقامت شب )

قمقمه

دوربین دو چشمی

تفنگ بادی و ...

در بین وسایلی که در بالا ذکر شد در این مقاله می خواهیم در مورد تفنگ بادی و فروشگاه تفنگ بادی صحبت کنیم تا بتوانید به راحتی یک فروشگاه تفنگ بادی پیدا کرده و اسلحه مورد نظر خود را با هر بودجه ای تهیه ای کنید.

فروشگاه تفنگ بادی

تفنگ بادی چیست؟

تفنگ بادی نوعی تفنگ است که برای شلیک گلوله از فشار هوای ایجادشده توسط یک پیستون که با چکاندن ماشه توسط فنری قوی به جلو راند می‌شود یا فشار هوای محبوس در کپسول هوا استفاده می‌کند. تفنگ بادی در طیف وسیعی از کاربرد ها استفاده می شود از جمله شکار ، تیر اندازی ،شرکت در مسابقات و ...

حرفه ای ها در خصوص خرید از فروشگاه تفنگ بادی چه می کنند؟

حرفه ای های شکار اغلب یک فروشگاه تفنگ بادی مخصوص به خود دارند که سال های سال است از آن خرید های مورد نظر خود را انجام می دهند این کار باعث می شود تا ان ها بین چندین فروشگاه تفنگ بادی سردرگم نباشند و تنها با مراجعه به یک فروشگاه تفنگ بادی بتوانند تمام نیاز های خود را برطرف کنند.

اگر شما هم قرار است با یک گروه به شکار بروید خوب است از آن ها در مورد فروشگاه تفنگ بادی مورد اعتمادشان سوال هایی کنید و یا حتی از آن ها بخواهید برای مدتی تفنگ بادی و تجهیزات قدیمی شان را در اختیارتان قرار دهند تا شما بتوانید بدون صرف هیچ هزینه اضافی ای یک بار شکار کردن را تجربه کنید و اطمینان حاصل کنید که شکار برای شما بهترین تفریح و سرگرمی است. فروشگاه منصور (هانتر کالا) با بیش از 35 سال سابقه در زمینه فروش اسلحه های بادی، مورد اعتماد مشتریان خود است.

امروزه عصر عصر فضای مجازی و دنیای اینترنت است و نمی شود وجود این فضا را به هیچ وجه انکار کرد. اگر شما فردی هستید که قصد رفتن به فروشگاه تفنگ بادی را دارید و می خواهید یک تفنگ بادی از فروشگاه تفنگ بادی بخرید به شما توصیه می کنیم از فضای مجازی و اینترنت به خوبی استفاده کنید اول برای این که بتوانید به خوبی جستجو کرده و بهترین تفنگ بادی و فروشگاه تفنگ بادی را بیابید و دقیقا تفنگی که مد نظرتان است را خریداری کنید و دوم این که شما می توانید از اینترنت بهترین استفاده را کرده و یک فروشگاه تفنگ بادی مجازی پیدا کنید و با مقایسه قیمت ها بین چند فروشگاه تفنگ بادی مجازی بهترین فروشگاه تفنگ بادی مجازی را پیدا کرده و از آن خرید کنید که این کار به شما کمک می کند که با مقایسه تعدادی زیادی از تفنگ ها و همچنین خواندن نظرات مخاطبان و حرفه ای های شکار بهترین و مناسب ترین تنفگ را بخرید.

فروشگاه تفنگ بادی

فروشگاه تفنگ بادی مکانی برای فروش انواع اسلحه شکاری و همچنین اقلام همراه آن ها است که در آن می توانید انواع مدل های مختلف را پیدا کنید. معمولا فروشگاه تفنگ بادی تمامی لوازم مربوط به شکار را ارائه می کند و فقط بر روی فروش مدل های تفنگ بادی تمرکز ندارد. یکی از دلایل فروش محصولات دیگر به این خاطر است که معمولا شکارچیان و دوستداران طبیعت به این فروشگاه ها مراجعه می کنند و فقط نیاز به خرید اسلحه ندارند و میخواهند تمامی نیاز های خود در طبیعت را از یک مکان تهیه کنند. در ادامه در خصوص انواع مدل های اسلحه و اقلام همراه ارائه شده در یک فروشگاه تفنگ بادی استاندارد صحبت خواهیم کرد.

فروشگاه تفنگ بادی

انواع مدل های تفنگ بادی ارائه شده در فروشگاه تفنگ بادی

تفنگ بادی فنر و پیستون

این مدل از تفنگ بادی از یک پیستون و یک فنر قوی تشکیل شده اند. فنر در داخل پیستون قرار دارد و هنگامی که اسلحه را با هوا پر می کنید (کوک کردن تفنگ بادی)، فنر فشرده می شود و با چکاندن ماشه فنر با سرعت زیادی رها می شود. این قدرت رها شدن فنر موجب می شود گلوله که در قسمت جلویی پیستون قرار دارد به سمت بیرون شلیک شوید. اسلحه های بادی فنر و پیستون از مدل های پر فروش فروشگاه تفنگ بادی هستند. این اسلحه ها بسته به قدرت فنر می توانند توان زیادی تولید کنند. هر چه توان تولیدی تفنگ بادی بیشتر شود نیز برای فواصل دورتر و همچنین قدرت تخریبی و نفوذ بیشتر مناسب خواهد بود.

تفنگ بادی نیترو پیستون

این نوع تفنگ نیز عملکردی شبیه به تفنگ پیستون و فنر دارد. تنها تفاوت در این است که به جای استفاده از فنر در این نوع تفنگ از کپسول های نیتروژن در پیستون استفاده شده است. در این شرایط هنگامی که تفنگ کوک می شود، هوا با نیتروژن تحت فشار ترکیب می شود و این ترکیب موجب آماده سازی تفنگ برای شلیک می شوند. با چکاندن ماشه این ترکیب به بیرون پرت می شوند و گلوله را به بیرون شلیک می کنند. تفنگ های بادی نیترو پیستون نیز قدرت تولیدی بالایی دارند و در عین حال مشکل گیر کردن و خراب شدن فنر تفنگ های فنری معمولی را نیز ندارند.

تفنگ بادی پی سی پی (PCP)

تفنگ های PCP را میتوان نسل جدیدی تفنگ های بادی دانست که تحولی شگرف در مکانیزم شلیک تفنگ های بادی ایجاد کرده اند و یکی از مدل های پر فروش و پر طرفدار در فروشگاه تفنگ بادی به شمار می روند. در ساخت این نوع تفنگ ادوات متحرک مانند خم کردن لوله و یا اهرم مسلح کردن تفنگ حذف شده و به جای آن تفنگ از سیلندری با هوای فشرده 150 الی 220 بار مسلح می شود. در تفنگ های پی سی پی، در هر مرتبه پر کردن کامل سیلندر میتوان تا 300 گلوله شلیک کرد. این نوع تفنگ دارای خشاب گلوله است که با پر کردن خشاب و قرار دادن بر روی تفنگ تنها با کشیدن هر گلنگدن میتوان شلیک کرد. سیلندر تفنگ پی سی پی را می توان بوسیله کپسول هوا و یا تلمبه مخصوص پر نمود. لوازم جانبی مدل های مختلف تفنگ بادی که در فروشگاه تفنگ بادی به فروش می رسند.

صدا خفه کن

معمولا تفنگ های بادی صدای تولیدی زیادی دارند. بدلیل حضور در طبیعت و فضای باز این صدای تولیدی به میزان زیادی اکو می شود و تا فاصله های زیادی به گوش خواهد رسید و موجب فرار کردن حیوانات اطراف می شود. در این شرایط شکارچیان در صدد تهیه مدل های مختلف صدا خفه کن از فروشگاه تفنگ بادی خواهند بود تا بتوانند صدای تولیدی تفنگ بادی خود را کاهش دهند.

فروشگاه تفنگ بادی

دوربین

یکی از وسایلی که برای شکار با تفنگ بادی حتما باید از فروشگاه تفنگ بادی تهیه نمایید دوربین شکاری است. دوربین های نشانه گیری که بر بالای تفنگ نصب می شوند به شما کمک می کنند تا بتوانید با دقت بیشتری شلیک کنید و شانس زدن حیوانات کوچک تر و حیواناتی که در فاصله دورتری از شما قرار دارند را نیز داشته باشید.

فشنگ

مدل های مختلف تفنگ بادی به مدل های مختلف فشنگ نیاز دارند و همه فشنگ ها به همه تفنگ ها نمی خورند. شما می توانید بسته به مدل تفنگ خود از میان فشنگ های موجود در فروشگاه تفنگ بادی، گزینه های مورد نظر خود را انتخاب کنید.

بند و قنداق اسلحه

یکی از مهم ترین وسایل برای حمل بند اسلحه است. بند اسلحه هرچقدر سبک تر و با کیفیت تر باشد، حمل اسلحه را نیز راحت تر می کند. در فروشگاه تفنگ بادی می توانید مدل های مختلف بند که هماهنگ با تفنگ شما است را ببینید. قنداق هم برای نشانه گیر و قرار دادن اسلحه بر روی شانه مهم است و معمولا مدل های مختلف تفنگ بادی به شما اجازه تغییر قنداق را می دهند.

فروشگاه تفنگ بادی

کپسول نیتروژن

مدل های تفنگ بادی نیترو پیستون بعد از مدتی نیاز به تغییر کپسول نیتروژن خواهند داشت. در این شرایط معمولا فروشگاه تفنگ بادی مدل های مختلف کپسول های نیتروژن را عرضه می کنند تا شکارچیان بتوانند به راحتی تفنگ خود را شارژ کنند.

کپسول هوا مخصوص تفنگ های پی سی پی

تفنگ های پی سی پی زودتر از تفنگ های نیتروژنی باید کپسول هوای خود را تعویض و یا شارژ کنند. معمولا این کار با تعویض کامل کپسول و یا بد زدن به وسیله تلمبه مخصوص خواهد بود. معمولا خدمات شارژ و درست کردن دوباره تفنگ های پی سی پی در فروشگاه تفنگ بادی انجام می شود.

منبع

با ما در ارتباط باشید

021-33903605

مقالات مرتبط

<h2>تفنگ بادی اتوماتیک</h2>

تفنگ بادی اتوماتیک

تفنگ بادی اتوماتیکی یکی از انواع تفنگ‌های بادی است که به منظور سرعت بخشیدن به شلیک ساچمه و جلوگیری از اتلاف وقت در موارد ضروری نظیر شکار حیوانات کوچک ساخته شده است. تفنگ بادی اتوماتیک به دلیل ویژگی خاص و منحصربه‌فردی که دارد ممکن است قیمتی بیشتر از تفنگ‌های بادی سنتی داشته باشد. در فهرست زیر، چند قبضه از بهترین تفنگ‌های اتوماتیک حال حاضر دنیا را معرفی خواهد شد.

ادامه مطلب
<h2>تفنگ بادی هاتسان</h2>

تفنگ بادی هاتسان

تفنگ بادی هاتسان یکی از مدل های پرطرفدار تفنگ بادی در ایران است. این تفنگ که در ترکیه طراحی و تولید می شود از تفنگ های سبک و قابل استفاده برای شکار است. تفنگ بادی هاتسان در مدل های مختلفی در بازار ایران وجود دارد که هر کدام از آنها دارای ویژگی های خاص خود هستند. در ادامه متن به بررسی تاریخچه تفنگ و تفنگ بادی در ایران خواهیم پرداخت و سپس در خصوص ویژگی های تفنگ بادی هاتسان توضیحات لازم را ارائه خواهیم کرد.

ادامه مطلب
<h2>تفنگ بادی سوماترا </h2>

تفنگ بادی سوماترا

تفنگ بادی سوماترا یکی از مدل های پر کاربرد تفنگ بادی است که به دلیل مدل های مختلف و قدرت بسیار زیاد خود تبدیل به یکی از پرطرفدار ترین تفنگ های بادی در جهان شده است. تفنگ بادی سوماترا در کره جنوبی طراحی و تولید می شود و از تفنگ های خوش دست موجود در بازار است. لوازم جانبی زیادی هم برای این مدل تفنگ بادی تولید شده که خرید آن را بیشتر توجیه می کند. در ادامه به معرفی ویژگی های تفنگ بادی سوماترا خواهیم پرداخت.

ادامه مطلب
تفنگ بادی نیترو پیستون

تفنگ بادی نیترو پیستون

تفنگ بادی نیترو پیستون یکی از مدل های تفنگ بادی در بازار است که خریداران زیادی دارد و به دلیل کاربرد راحت و قدرت تولیدی خود از مدل های پر طرفدار تفنگ های بادی به حساب می آید. تفنگ بادی نیترو پیستون از نیتروژن به عنوان عامل کمکی برای پیستون و شلیک گلوله استفاده می کند. در ادامه این متن به تاریخچه، نحوه کار و همچنین مزایا و معایب تفنگ بادی نیترو پیستون اشاره خواهیم کرد.

ادامه مطلب

محصولات مرتبط

شما هم میتوانید درمورد این کالا نظر بدهید

برای ثبت نظرات ، لازم است ابتدا وارد حساب کاربری خود شوید.

نظرات کاربران (0)

قبلی
بعدی
فروش ویژه

کارشناس رایگان
021-33903605